با آب نمک باقی مانده خیار شور چه باید کرد؟

پس از اتمام کار، لازم نیست آب نمک باقیمانده دور ریخته شود. یادآوری اینکه باید ظرف 2 هفته مصرف شود. می توانید از نمک باقی مانده برای تهیه پایه سس سالاد استفاده کنید. فقط مقداری روغن زیتون اضافه کنید و همه را با همزن بزنید. سپس مقداری از مواد تازه سالاد را برای یک دستور غذای عالی در اواسط هفته روی آن بریزید.

بازار فروش خیارشور بروجرد

همچنین می توانید از آن به عنوان ماریناد برای سبزیجات و/یا گوشت استفاده کنید، یا حتی می توانید از آن به عنوان سس برای سرخ کردنی ها استفاده کنید که می توان آن را با کمی آرد ذرت غلیظ کرد.

از نظر طعم، در عین حال شیرین، شور و اسیدی است. سس سویا واقعاً تفاوت زیادی در مشخصات طعم این ترشی های کره ای ایجاد می کند.

سهولت: در تهیه این ترشی های کره ای نیازی به پخت و پز نیست. فقط آنها را برش دهید، آنها را در یک شیشه قرار دهید و بقیه چیزها را در آن بریزید تا آب نمک درست شود – یک دستور العمل کره ای واقعاً آسان.

زمان: مانند همه ترشی ها به زمان نیاز دارند. من همیشه ترجیح می دهم آنها را یک شبه رها کنم تا آب نمک واقعاً کار خود را انجام دهد. زیبایی در این است که می توانید چند روز جلوتر آماده کنید زمان شما بهتر صرف پختن غذای اصلی شما شود.

مواد لازم برای تهیه خیار شور در سس سویا.

خیار: مهم نیست که از چه خیارهایی استفاده می‌کنید تا زمانی که نازک باشند، زیرا به معنی دانه‌های کمتر و در نتیجه محتوای آب کمتر است. اگر از خیارشورهای مشتاق هستید، مطمئناً می توانید از فروش عمده خیارشور استفاده کنید.

پیاز: یک پیاز متوسط ​​را انتخاب کنید و به صورت مکعبی خرد کنید. لایه ها در طول فرآیند ترشی باز می شوند و لقمه آن هنگام ترشی در این آب نمک سس سویا خوشمزه است.

سس سویا: جزء شور آب نمک است در حالی که به این دستور پخت ترشی کره ای آن طعم اومی را می دهد.

سرکه شراب برنج: حفظ سنت با دستور العمل آسیایی، سرکه شراب برنج انتخاب من است. البته در صورت تمایل می توانید از سرکه سفید معمولی یا سرکه سیب استفاده کنید.

تنوع سبزیجات: دستور پخت این ترشی کره ای کاملاً مایع است، بنابراین می توانید سبزیجاتی را که دوست دارید مانند سیر، لوبیا، سیر، تربچه، چایوت و حتی کرفس اضافه کنید که موجب صادرات خیارشور شده است.

جایگزین Jalapeño: اگر نمی توانید jalapeños را پیدا کنید، هر فلفل چیلی برای این دستور غذا مفید است. اگر ادویه را دوست دارید اما به اندازه ای نیست که سرتان را باد کند، می توانید دانه ها را قبل از اضافه کردن به شیشه بردارید.

مخلفات بدون گلوتن: برای نسخه بدون گلوتن، می توانید از تاماری استفاده کنید. هنوز هم آن طعم های مورد علاقه اومامی را به شما می دهد.

جایگزین سرکه شراب برنج: اگر سرکه شراب برنج ندارید، می توانید از سرکه سفید یا حتی سرکه سیب به عنوان جایگزین استفاده کنید.

خیارشور شیشه ای

تجارت خیارشور

آموزش گام به گام طرز تهیه ترشی کره ای در سس سویا جانگاجی.

خیارها را با پوست برش بزنید.

پیاز را پوست بگیرید و به قطعات کوچک خرد کنید.

ساقه هالاپینو را بردارید و به قطعات کوچکتر برش دهید.

در یک قابلمه کوچک، آب، سس سویا و شکر را اضافه کنید. بگذارید بجوشد تا شکر کاملا حل شود. اجاق گاز را خاموش کنید سپس سرکه را اضافه کنید.

تمام سبزیجات را در یک شیشه بریزید و آب نمک را اضافه کنید که قیمت خرید خیارشور صنعتی مناسب تر است.

خیار، پیاز و فلفل سبز در یک شیشه بزرگ آب نمک سس سویا برای ترشی

درب را گذاشته و یک شب در یخچال قرار دهید.

منبع اصلی عالی برای این غذای جانبی

چگونه ترشی کره ای را در سس سویا جانگاجی سرو کنیم؟ خوب این غذای جانبی عالی برای بسیاری از غذاهای مورد علاقه کره ای است. از آنجایی که غذاهای کره ای می توانند بسیار سنگین و از نظر طعم قوی باشند، خوب است که مقداری سبزیجات ترشی داشته باشید تا کام را دوباره تنظیم کنید.

برای آن شب های سرد زمستان، کیمچی جیجیگا، که خورش کیمچی است، کاملاً خوشمزه است. و اگر به دنبال کمی مرغ ترد هستید، مرغ سوخاری کره ای بهترین چیزی است که می توانید داشته باشید.

آیا جنگاجی تخمیر شده است؟

خیر، ترشی جانگجی یا کره ای در آب نمک سس سویا تخمیر نمی شوند بنابراین فقط در یخچال بیش از 2 هفته ماندگاری ندارند و عناب تازه باعث تازه ماندن آن می شود.

برای تولید طعم ترش، سبزیجات را در آب نمک قرار می دهند، در حالی که فرآیند تخمیر به این صورت است که خود سبزی بدون کمک هیچ چیز اسیدی طعم ترش می دهد.

خیار شور ریز ساده

یکی از محبوب‌ترین مخلفات سبزیجات جهان که مصرف می‌کنیم نیز کره‌ای است. این کیمچی خواهد بود. کیمچی از تخمیر لاکتویی کلم ناپا تهیه می شود که توسط لاک تخمیر می شود.